Ładowanie strony . . .

O NAS

Nasze wieloletnie doświadczenie zdobywaliśmy, pracując w różnych zakładach specjalizujących się w naprawach, zabezpieczania i pielęgnacji aut oraz odbywając wiele profesjonalnych szkoleń z zakresu świadczonych przez nas usług.

Początki naszej firmy od 2017 roku opierały się o usługi blacharsko - lakiernicze, z czasem naszym głównym rodzajem działalności stały się usługi autodetailingu i wyciągania wgnieceń bez lakierowania PDR (z angielskiego Paintless Dent Repair) rezygnując z usług lakierniczo – blacharskich.

Zawsze zależało nam, żeby w jak najlepszy sposób zapewniać kompleksową obsługę naszym klientom, początkowo świadcząc usługi lakiernicze ostatnim etapem pracy lakiernika jest polerowanie naprawianego elementu, chcieliśmy robić to jak najlepiej i również zauważyliśmy potrzebę zadbania o wnętrze auta.

Dzięki odpowiedniej wiedzy wyniesionej z warsztatów blacharsko- lakierniczych, ponieważ ocena stanu wyjściowego, diagnoza i wybór optymalnych procedur z dziedziny autodetailingu, wymaga niemałej wiedzy właśnie lakierniczej jak również dzięki wielu profesjonalnym szkoleniom odbytych w najlepszych studiach autodetailingowych w Polsce jesteśmy pewni, że świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie. Stale zgłębiamy tajniki napraw, zabezpieczania, pielęgnacji oraz upiększania wszelkich samochodów. Po latach doświadczenia z dumą oddajemy do Waszej dyspozycji naszą pasję i wiedzę z przekonaniem, że świadczone przez nas usługi sprostają Waszym wymaganiom.

Jesteśmy certyfikowanymi aplikatorami powłok ceramicznych i oficjalnym partnerem firmy Tevo Creations.

GWARANCJA

W zależności od usługi, wyjeżdżasz z gwarancją nawet do 5ciu lat.

ZAUFANIE

Setki klientów nas nim obdarzyło. Ciebie też nie zawiedziemy.

JAKOŚĆ

Najwyższa jakość świadczonych usług jest dla nas priorytetem.

Poznaj naszą ofertę

Kontakt

Masz pytania? Nasz zespół odpowie Ci jak najszybciej.

ul. Ikara 202

42-221 Częstochowa

Poniedziałek - Piątek

08:00 - 16:00

dytkars@gmail.com