Ładowanie strony . . .

polerowanie lakieru autodetailing Renowacja lakieru (polerowanie)
Powrót
Polerowanie/korekta lakieru – Jest to jedna z najbardziej spektakularnych usług z autodetailingu, dzięki której zyskasz szklisty blask karoserii oraz zostaną usunięte różnego rodzaju rysy, skazy i zmatowienia. Jest o proces trwały i bezpieczny dla lakieru. Lakier w naszych autach jest narażony na zarysowania i inne defekty, ze względu na nieodpowiednią pielęgnacje oraz na podatność nowych lakierów na zarysowania, czynniki mechaniczne, pogodowe, sól,substancje chemiczne to wszystko sprawia, że po latach użytkowania, a nieraz nawet miesiącach, lakier naszego samochodu posiada wiele defektów, a dzięki polerowaniu jesteśmy w stanie przywrócić blask twojego samochodu jakby wyjechał prosto z salonu.
Przywraca połysk, blask oraz fabryczną głębię koloru lakieru samochodowego.
Usuwa zarysowania i wżery (także te spowodowane ptasimi odchodami).
Odwraca szkody wywołane myciem na myjniach automatycznych bądź niewłaściwą pielęgnacją.
Ożywiony głęboki kolor.
Podnosi wartość rynkową pojazdu.
Korekta lakieru

Korekta lakieru (polerowanie)

Pozwala na zlikwidowanie większości rys (ok. 40 / 60%). To najszybszy sposób odświeżenia powłoki lakierniczej i podniesienia wartości pojazdu.

dwuetapowe polerowanie lakieru

Polerowanie dwu/trzy etapowe

najpopularniejszy sposób odnowienia i renowacji lakieru: umożliwia odzyskanie fabrycznej głębi oraz blasku, usuwa także ok. 70-90% rys prostych i kolistych. Tego typu polerkę auta wykonuje się także przed nakładaniem powłok ochronnych.

trzyetapowe polerowanie lakieru

Pełna korekta lakieru

Najbardziej zaawansowana i pracochłonna z metod, dająca najbardziej spektakularne efekty. Pozwala na usunięcie niemal wszystkich rys, jest więc idealna dla pojazdów przygotowywanych na wystawy lub zloty bądź dla tych, którym zależy na perfekcyjnym wyglądzie samochodu.

Czy jest to bezpieczny „zabieg”?

Jak najbardziej - do przeprowadzenia renowacji lakieru samochodowego wykorzystujemy nie tylko naszą wiedzę i doświadczenie, ale także najlepsze narzędzia oraz korzystamy z najnowszych technologii.

RODZAJ USŁUGI CENA NETTO
Polerowanie lakieru (odświeżenie lakieru, jedno etapowa korekta lakieru) Od 590zł
Polerowanie dwuetapowe i trzyetapowe Od 1200zł
Pełna korekta lakieru Od 1550zł

Kontakt

Masz pytania? Nasz zespół odpowie Ci jak najszybciej.

ul. Ikara 202

42-221 Częstochowa

Poniedziałek - Piątek

08:00 - 16:00

dytkars@gmail.com