Logo dytkars autodetailing

Ładowanie strony . . .

usuwanie wgnieceń autodetailing Usuwanie wgnieceń
Powrót

Metoda PDR (Paintless Dent Repair), czyli metoda naprawy wgnieceń bez lakierowania, to idealny sposób na pozbycie się szpecących karoserię twojego samochodu wgniotek powstałych np. w wyniku gradobicia, drobnej stłuczki itp, a w wyniku których nie doszło do naruszenia struktury lakieru, czyli nie pojawiły się odpryski bądź zarysowania.

W tym niezwykle precyzyjnym, bezinwazyjnym wyciąganiu wgnieceń dbamy o najdrobniejszy szczegół. Korzystamy z naszego doświadczenia oraz najlepszych dostępnych na rynku dedykowanych klejów i specjalistycznych narzędzi. Poza tym do każdego prostowania podchodzimy indywidualnie. Dzięki temu karoseria twojego samochodu odzyska swój perfekcyjny stan.

Nie dochodzi do ingerencji w oryginalną warstwę lakieru - nie trzeba uzupełniać odprysków ani malować całych elementów. Nie ma też problemów z dobraniem odpowiedniego odcienia lakieru. Dzięki temu nie zostaje obniżona wartość pojazdu.
Podwójna warstwa lakieru może zniechęcić ewentualnego kupca. W przypadku metody wyciągania wgnieceń bez lakierowania taki problem nie występuje.
Zabiera o wiele mniej czasu. Ponieważ nie trzeba demontować elementów ani ich później malować, czas potrzebny na naprawę skraca się z kilku dni do często nawet tylko jednego.
Punkt powyższy automatycznie przekłada się także na zmniejszenie kosztów całej operacji.
RODZAJ USŁUGI CENA NETTO
Wyciąganie wgnieceń Usługa wyceniana jest po oględzinach

Kontakt

Masz pytania? Nasz zespół odpowie Ci jak najszybciej.

ul. Ikara 202

42-221 Częstochowa

Poniedziałek - Piątek

08:00 - 16:00

dytkars@gmail.com