Menu Zamknij

O NAS

Nasze wieloletnie doświadczenie zdobywaliśmy, pracując w różnych zakładach specjalizujących się w naprawach, zabezpieczania i pielęgnacji aut oraz odbywając wiele profesjonalnych szkoleń z zakresu świadczonych przez nas usług.

Początki naszej firmy od 2017 roku opierały się o usługi blacharsko - lakiernicze, z czasem naszym głównym rodzajem działalności stały się usługi autodetailingu i wyciągania wgnieceń bez lakierowania PDR (z angielskiego Paintless Dent Repair) rezygnując z usług lakierniczo – blacharskich.

Zawsze zależało nam, żeby w jak najlepszy sposób zapewniać kompleksową obsługę naszym klientom, początkowo świadcząc usługi lakiernicze ostatnim etapem pracy lakiernika jest polerowanie naprawianego elementu, chcieliśmy robić to jak najlepiej i również zauważyliśmy potrzebę zadbania o wnętrze auta.

Dzięki odpowiedniej wiedzy wyniesionej z warsztatów blacharsko- lakierniczych, ponieważ ocena stanu wyjściowego, diagnoza i wybór optymalnych procedur z dziedziny autodetailingu, wymaga niemałej wiedzy właśnie lakierniczej jak również dzięki wielu profesjonalnym szkoleniom odbytych w najlepszych studiach autodetailingowych w Polsce jesteśmy pewni, że świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie. Stale zgłębiamy tajniki napraw, zabezpieczania, pielęgnacji oraz upiększania wszelkich samochodów. Po latach doświadczenia z dumą oddajemy do Waszej dyspozycji naszą pasję i wiedzę z przekonaniem, że świadczone przez nas usługi sprostają Waszym wymaganiom.

Jesteśmy certyfikowanymi aplikatorami powłok ceramicznych i oficjalnym partnerem firmy Tevo Creations.

GWARANCJA

W zależności od usługi, wyjeżdżasz z gwarancją nawet do 5ciu lat.

ZAUFANIE

Setki klientów nas nim obdarzyło. Ciebie też nie zawiedziemy.

JAKOŚĆ

Najwyższa jakość świadczonych usług jest dla nas priorytetem.

Poznaj naszą ofertę